Sponsoring Schoolplein » Noodzaak Sponsoren Schoolplein

   

Noodzaak Sponsoren Schoolplein

Waarom allerlei acties voor een leuk schoolplein? 

Deze vraag wordt door enkele ouders gesteld en daarom willen wij graag enige uitleg geven.
Aan de speeltoestellen, die op het oude schoolplein stonden, kwamen steeds meer kosten en ze voldeden niet meer volledig aan de veiligheidsvoorschriften.
Daarom zijn deze afgevoerd en worden niet meer herplaatst. De gemeente Giessenlanden bekostigt de bouw van de brede school. 


In de bekostiging is ook een bedrag opgenomen voor de herbestrating van het schoolplein, het herplaatsen van de zandbak, tafeltennistafel en schommel, maar niet voor de aanschaf en plaatsing van nieuwe speeltoestellen of andere zaken die het schoolplein leuk maken voor de kinderen. De school krijgt een, afhankelijk van het aantal kinderen, budget van de overheid.
Van dit geld moeten alle schoolse zaken worden betaald. Dat is van pennen en potloden tot de aanschaf van methoden, digitale schoolborde, meubilair etc.

Wij houden van het overheidsbudget geen geld over om te sparen voor bijvoorbeeld het leuk maken van een schoolplein. Daarom organiseren wij acties om voor de kinderen een leuk schoolplein te maken.
De school krijgt een, afhankelijk van het aantal kinderen, budget van de overheid. 

Wij hopen dat u daar begrip voor heeft en deze acties ook ondersteunt.

U wilt toch ook een leuk schoolplein voor uw kind?
In de bekostiging is ook een bedrag opgenomen voor de herbestrating van het schoolplein, het herplaatsen van de zandbak, tafeltennistafel en schommel, maar niet voor de aanschaf en plaatsing van nieuwe speeltoestellen of andere zaken die het schoolplein leuk maken voor de kinderen. Om u een idee te geven van hoeveel zoiets kan kosten, geven we hier wat voorbeelden:  het plaatsen van een basketbalpaal kost € 1805,=
een klimtoestel komt op ongeveer € 5080,= (en dan praten we over een klein toestel met glijbaan) en 1 m2 rubber tegels, welke verplicht zijn, kost gemiddeld genomen (want afhankelijk van de dikte)  €  49,=



De collega's die bezig zijn geweest met het (her) inrichten van het schoolplein hebben een totaalbedrag begroot van € 35.000,= incl. montage  (excl. meerwerk als bijv. het terugleggen van bestrating) 
We hebben het dan over het complete schoolplein Brede School Lingewaard (plein kdv, plein psz, plein obs).

Wij hopen hier meer duidelijk over te hebben gegeven en dat u begrijpt waarom we allemaal acties op touw zetten om ons plein te kunnen bekostigen. We zijn nog steeds op zoek naar sponsoren!


We zijn goed op weg, maar wij willen een aantrekkelijk schoolplein....helpt u ons mee?


 

Laatste nieuws


LEOB nr. 13 online!
> Lees hier meer



Nieuwsbrief

U kunt zich hier inschrijven op onze nieuwsbrief. Zo blijft u altijd op de hoogte!





"Een wereldschool voor Dorpskinderen"
Harpstraat 13
4241 CA Arkel